Lazio dhe dy skuadra tjera italiane pas futbollistit shqiptar

Lazio dhe dy skuadra tjera italiane pas futbollistit shqiptar

Zyrtarët e Lazios janë të interesuar që ta pasurojnë mesfushën e tyre me një prurje të re, e që bëhet fjalë për futbollistin shqiptar, Toni Domgjoni.

Domgjoni, aktualisht luan në klubin e FC Zhurich, por “Calciomercato” raporton se interesim të shtuar për të ka Lazio dhe dy skuadrat e tjera italiane si Atalanta dhe Udinese.

Kujtojmë se mesfushori shqiptar është pjesë e Kombëtares U21 të Zvicrës.