Limaj ngushëllon familjen Zogaj për vdekjen e bashkëluftëtar të tij

Limaj ngushëllon familjen Zogaj për vdekjen e bashkëluftëtar të tij

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i ka shprehur ngushëllime familjes Zogaj për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit të tij, Sefedin Zogaj.

“Sefedini do të mbetet përherë në kujtesën tonë si një burrë fisnik, luftëtar trim dhe i dashur për të gjithë bashkëluftëtarët”, ka shkruar Limaj në faqen zyrtare të kësaj partie.

Postimi i plotë i Limajt:

“Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e bashkëluftëtarit tim, Sefedin Zogaj.

Sefedini do të mbetet përherë në kujtesën tonë si një burrë fisnik, luftëtar trim dhe i dashur për të gjithë bashkëluftëtarët.

I shprehi ngushëllimet më të sinqerta familjes Zogaj, miqve dhe të gjithë bashkëluftëtarëve.

U prehsh në paqe bashkëluftëtari im! FL”


MË SHUME NGA Aktuale