Haradinaj ndan medalje për familjen Duhani në Ditën e Falënderimeve

Haradinaj ndan medalje për familjen Duhani në Ditën e Falënderimeve

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka ndarë medalje për familjen e atdhetarit Bardh Duhani në Ditën e Falënderimeve.

Haradinaj po ashtu ka falënderuar familjen edhe për mikpritjen, njofton Klan Kosova.

“Për Ditën e Falënderimeve, në familjen e veprimtarit e atdhetarit të madh Bardh Duhani. Me këtë rast, kam ndarë medaljen “ME BESIM NË ZOT, ATDHE E SHTET”, për të birin e tij Tomën dhe familjen Duhani, me motivacionin për kontribut në çështjen kombëtare. Faleminderit për mikpritjen!”