Gjilani – Drita, ja formacionet zyrtare të kryederbit

Gjilani – Drita, ja formacionet zyrtare të kryederbit

Gjilani dhe Drita takohen në kuadër të javës së 15-të në elitën e futbollit kosovar.

Ndeshja fillon nga ora 13:30 dhe zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Para pak minutave të dy skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje.

Gjilani: Koliqi, Rapa, Fustar, Veliu, Jackson, Useini, Aziz Keita, Musolli, Kqiku, Progni, Nikaç.

Drita: Rexhepi, Brdarovski, Limani, Cuculi, Blakçori, B.Shabani, Namani, Fazliu, Xh.Shabani, Ajzeraj, Rexha.