Zyrtare: S’ndalet Golden Eagle Ylli, transferon Gëzim Morinën

Zyrtare: S’ndalet Golden Eagle Ylli, transferon Gëzim Morinën

Klubi basketbollistik, Golden Eagle Ylli është duke vazhduar të nënshkruajë me top basketbollistët.

Ylli është një ndër kandidatët kryesorë për titullin dhe këtë e ka dëshmuar me transferimet e fundit.

Transferimi më i fundit është basketbollisti që përfaqëson Kosovën, Gëzim Morina.

Njoftimi i plotë i klubit pa ndërhyrje:

“Gezim Morina i bashkohet ekipit tonë.

Mirsevjen në qytetin e basketbollit”, shkroi klubi në Facebook.