Sot derbi ndërmjet Chelsea dhe Manchester United

Sot derbi ndërmjet Chelsea dhe Manchester United

Ndeshja derbi ndërmjet Chelsea dhe Manchester United zhvillohet sot në kuadër të xhiros së 26-të të Premierligës.

Ndeshja fillon në orën 17:30 në Stamford Bridge të Londrës.

Në tabelën e Premier League Manchester United gjendet në pozitën e dytë, kurse Chelsea mban pozitën e pestë.