Drita fitore pa vështirësi ndaj Besës

Drita fitore pa vështirësi ndaj Besës

Me dy gola të Xhevdet Shabanit dhe një tjetër të Bujar Shabanit Drita e ka mposhtur me lehtësi Besën e Pejës.

Gjilanasit kanë fituar me rezultat 3-1.

Për pejanët ka realizuar Ardi Hajdini.

Pas kësaj ndeshje Drita merr kryesimin e tabelës.