Haradinaj mirëpritet nga bashkëluftëtarët e tij në Ozdrim

Haradinaj mirëpritet nga bashkëluftëtarët e tij në Ozdrim

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, u prit sot në Ozdrim nga miq e bashkëluftëtarë të tij.

Haradinaj me këtë ka ndarë medaljen “Me besim në Zot, atdhe e shtet”, familjes Elshani për kontributin në çështje kombëtare.

Postimi i plotë:

Mikpritje shqiptare në Ozdrim, në mesin e shumë miqve dhe bashkëluftëtarëve.

Me këtë rast kam ndarë medaljen "ME BESIM NË ZOT, ATDHE E SHTET" për kontribut në çështje kombëtare për familjen Elshani, medalje që në emër të familjes e pranoi Qerim Elshani.

Ju faleminderit për mikpritjen!


MË SHUME NGA Aktuale