Shkëmbi s`është më trajner i Ballkanit

Shkëmbi s`është më trajner i Ballkanit

Ballkani ka njoftuar se e ka shkarkuar trajnerin Bledi Shkëmbi. Kjo ka ndodhur pas ndeshjes së sotme ku Ballkani humbi nga Arbëria.

NJOFTIMI I KLUBIT:

Njoftim per Opinionin futbolldashes ,

Pas rezultateve te dobta, sidomos ne 2 ndeshjet e fundit, klubi ka marr vendim te nderpres bashkpunimin me trainerin Bledi Shkembi.

E falemderojme per punen e palodheshme dhe suksese ne te ardhmen .