Sandale me qorape, trendi i vjeshtës 2021
Sharr Travel

Sandale me qorape, trendi i vjeshtës 2021

Mënyra perfekte për të shfrytëzuar sandalet tona elegante edhe ca kohë, por edhe për t’u dhënë një prekje ‘glamour’ kombinimeve të vjeshtë, janë padyshim çorapet.

Një aksesor që për momentin është bërë shumë popullor dhe e gjejmë edhe mes fashionisteve. Revista e modës Grazia.it na sugjeron një ‘magic mix’ të vërtetë për këtë sezon.

 

Sandale me platformë + çorape me logo

Sandale me rripa të kryqëzuar + çorape me ngjyra

 

Sandale prej lëkure me shkëlqim + çorape kashmiri

 

Sandale stofi +çorape të zeza

Sandale gold +çorape të bardha