Ballkani viziton sot Drenasin
Sharr Travel

Ballkani viziton sot Drenasin

Feronikeli dhe Ballkani ndeshen sot në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Derisa Ballkani mbanë vendin e dytë në tabelë, Feronikeli gjendet në vendin e fundit.

Sot gjithashtu zhvillohen edhe dy ndeshje të tjera.