Pedri fiton trofeun “Kopa Trophy”
Sport

Pedri fiton trofeun “Kopa Trophy”

Ceremonia e ndarjes se çmimit të Topit të Artë ka nisur me dhënien e çmimit “Kopa Trohy”.

Këtë çmim e ka fituar talenti i madh i Barcelonës dhe i Spanjës Pedri.