Courtney Cox shfaqet plot stil e veshur në të zeza
Lifestyle

Courtney Cox shfaqet plot stil e veshur në të zeza

Filmi i saj i fundit, Scream, po dominon gjithandej.

Dhe Courteney Cox u shfaq me humor të lartë teksa doli për darkë në Santa Monica, Kaliforni të enjten, me shoqen e saj Jennifer Meyers.

Aktorja, 57 vjeçe, shfaqi figurën plot modë duke veshur një palë pantallona lëkure të zeza që ngjiteshin pas këmbëve të saj të skalitura.

Ajo i kombinoi ato me bluzë të zezë me jakë të zezë, të vendosur poshtë një bluze me pika bardhë e zi.

Ajo e kompletoi pamjen e saj duke shtuar një palë çizme deri në kyçin e këmbës, një xhaketë sportive të zezë dhe një gjerdan të thjeshtë zinxhir ari.

Duke iu përmbajtur udhëzimeve të coronavirusit, ajo mbante një maskë të zezë për fytyrën mbi hundën dhe gojën e saj ndërsa ecte dorë për dore me Jennifer.

Dalja e saj vjen pasi Courteney u ribashkua me yllin Neve Campbell dhe ish-bashkëshortin e saj David Arquette, 50 vjeç, për të biseduar rreth filmit të tyre të ri Scream.