Trendi kryesor: Kjo ngjyrë i jep çdo stili një notë luksi dhe elegance!
Lifestyle

Trendi kryesor: Kjo ngjyrë i jep çdo stili një notë luksi dhe elegance!

Ky vit do të shënohet nga ngjyra të buta, dhe në të njëjtën kohë shumë të fuqishme

Vjollca do të dominojë në muajt e ardhshëm, thonë ekspertët e modës.

Kjo ngjyrë është shumë mirënjohëse për kombinimin, dhe një plus shtesë është se ajo duket e mrekullueshme për të gjithë.

Qoftë të jeni bionde, zeshkane, brune apo edhe flokëkuqe, kjo ngjyrë do t’ju rrijë shkëlqyeshëm.

Të gjitha pjesët e kësaj ngjyre do të jenë në trend, nga fustanet, pantallonat e deri tek aksesorët. Të gjitha nuancat do të vishen dhe juve ju mbetet të zgjidhni atë që ju pëlqen më shumë.

Tashmë kemi parë shumë stiliste në të cilat vjollca luan një rol të madh.

A jeni të sigurta se si t’i kombinoni më së miri pjesët në këtë ngjyrë, hidhini një sy këtyre fotove: