Kendall Jenner me një veshje të thjeshtë, komode dhe moderne
Lifestyle

Kendall Jenner me një veshje të thjeshtë, komode dhe moderne

Veshjen që ajo ka zgjedhur është klasike dhe mund të shërbejë si frymëzim për të gjitha për kombinime të ngjashme që mund të zgjidhni në ditët e ftohta

Manekinia Kendall Jenner është fotografuar duke shkuar për kafjall në Little Nell, përpara se të shkonte në pistën e skive Aspen.

Për këtë dalje ajo ka vendosur të veshë një kombinim interesant shumë mbresëlënës, por njëkohësisht të thjeshtë dhe të përshtatshëm për kopjim.

Ajo zgjodhi Teddy Fleeces Systemic të verdhë që kushton rreth 200 €, por kjo është një pjesë që mund ta gjeni edhe për më pak para në dyqanet e markave nga ana “më e lirë”.

Ky xhup do t’ju mbajë ngrohtë dhe do të jetë i këndshëm për ju, por do t’ju tërheqë vëmendjen edhe për shkak të ngjyrës së verdhë.

Me gjithë këtë mund të kombinoni copa të thjeshta të zeza siç ka bërë modelja, pra pantallonat dhe çizmet e zeza, por ka shtuar edhe një çantë të shtrenjtë Hermes ngjyrë portokalli me vlerë rreth 4500 euro, ndërsa në mënyrë perfekte i ka përshtatur edhe syzet e saj Dmy by dmy, të cilat kushtojnë rreth 250 euro.