“Bisha në Hënë” nesër në Teatrin Kombëtar
Foto: RTK
Kulturë

“Bisha në Hënë” nesër në Teatrin Kombëtar

Kimete Kasumi/ RTKlive

Nesër në Teatrin Kombëtar të Kosovës do të ngjitet në skenë shfaqja “Bisha në Hënë” (reprizë), e cila nis në orën 20:00.

“Bisha në Hënë” shfaqje e Richard Kalinoskit, është me regji të Butrint Pashës. Shfaqja do të jepet edhe më 27 dhe 30 maj.


APR
Romay Lift