10 bizhuteri super të lezetshme me rruaza për pamjet tuaja verore
Lifestyle

10 bizhuteri super të lezetshme me rruaza për pamjet tuaja verore

Padyshim që këtë vit do t’i keni vënë re këto gjerdan që duken sikur kanë ardhur nga vitet ’90, me rruaza shumëngjyrëshe, hijeshi dhe një dozë shtesë bukurie.

Një vit më parë, Kylie Jenner na kujtoi këtë stil të veçantë aksesori, duke veshur disa unaza të markës koreane BonBonWhims, të cilat i kishte kombinuar me thonjtë e saj dhe shkaktuan dëshirë tek të gjithë ne që kërkonim me padurim të gjenim ndonjë të ngjashëm.

Tani, bizhuteritë që na kujtojnë diçka nga fëmijëria jonë, kanë nderin e tyre dhe mund t’i gjeni fjalë për fjalë kudo. Mos harroni t’i vishni ato me vetëbesim!/abcnews.al


APR
Romay Lift