Aksesori i preferuar i flokëve të Bella Hadid që kushton shumë lirë
Lifestyle

Aksesori i preferuar i flokëve të Bella Hadid që kushton shumë lirë

Kemi vënë re deri tani shumë tendenca që kthehen dinamikisht nga vitet ’90. Tani kemi ardhur për të shtuar një tendencë shtesë në listën tonë.

Bella Hadid dihet se përfaqëson vitet ’90 më mirë se çdo yll tjetër. Ajo ishte e para që përdori kapësen e ‘kthetrave’ dhe e bëri atë trend.

Pra, vjen me një tjetër aksesor retro të preferuar që mund ta keni harruar diku ose t’i keni thënë lamtumirë vite më parë. Ky është shiriti elastik i zi që i jep stil shtesë dhe i jep stil flokëve të viteve ’90.

Hadid e ka kombinuar me një look casual sportiv dhe nëse doni të imitoni modelin e saj, mjafton të merrni një fjongo, që kushton pak dhe me siguri do t’ju mbushë me nostalgji!

Fjongo e zezë është një nga aksesorët më elegantë të flokëve. E kemi parë yllin e saj në disa pasarela. E vërteta është se ky është aksesori më i përjetshëm që mund t’i jepni çfarëdo stili që dëshironi në varësi të mënyrës suaj.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa