Trepça `89 arrin marrëveshje me Bleon Sekiraqën
Sport

Trepça `89 arrin marrëveshje me Bleon Sekiraqën

Uran Krasniqi/RTKLive

Trepça `89 është përforcuar me Bleon Sekiraqën. Për marrëveshjen ka njoftuar vetë klubi mitrovicas.

"Bleon Sekiraqa është emri më i ri qe i bashkohet Klubit të Minatorëve. Mesfushori me tipare ofanzive i është bashkuar skuadrës dhe ka filluar pëgaditjet për sezonin e ri 2022/23", ka njoftuar klubi.

 


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa