Me këto kombinime, do të dukeni cool gjatë gjithë verës
Lifestyle

Me këto kombinime, do të dukeni cool gjatë gjithë verës

Kur bëhet fjalë për ditët e nxehta të verës, kombinimi më perfekt janë fustanet e lirshme me sandale. Ndërsa fustanet ofrojnë freskinë që nevojitet, sandalet janë elementi që kompletojnë look-un më mënyrë unike. Janë “qershia mbi tortë” që i shërben më së miri pamjes tuaj.

Blogeret dhe influencueset e njohura eksperimentojnë me kombinime, duke alternuar stile të ndryshme. Fustanet mund t’i kombinoni me sandale me taban, të sheshta apo me rripa. Më poshtë shikoni 5 kombinime që mund t’i kopjoni, me të cilat do të luftoni vapën por do të dukeni dhe më cool.

    


APR
Romay Lift