Bëhet hapja solemne e Manifesta-s
Në Fokus

Bëhet hapja solemne e Manifesta-s

RTKlive

Sot në platojën e Pallatit të Rinisë në ora 19:50, hapet Manifesta. Në hapje marrin pjesë Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani dhe presidenti i Shqipërisë Ilir Meta.


MË SHUME NGA Në Fokus