AIK – Shkëndija, formacionet zyrtare
Rtklive
Sport

AIK – Shkëndija, formacionet zyrtare

Pas pak minutash nis ndeshja mes AIK dhe Shkëndije së Tetovës, ndeshje kjo që luhet në kuadër të rrethit të tretë në Ligën e Konferencës.

AIK dhe skuadra shqiptare do të përballen në Stokholm, në një ndeshje që pritet të jetë interesante, sepse të dy skuadrat synojnë rezultat të favorshëm për sfidën e kthimit që luhet pas një javë në Shkup.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare:


MË SHUME NGA Sport