Profili zyrtar i “Facebook” komplimenton veshjen e Dua Lipës
Rtklive
Në Fokus

Profili zyrtar i “Facebook” komplimenton veshjen e Dua Lipës

Dua Lipa, së fundmi ka pasur një paraqitje briliante në Kosovë, konkretisht në Sunny Hill Festival.

Veprimet e saja kanë marrë vëmendje të madhe nëpër media, megjithatë një koment nga profili zyrtar i “Facebook”, mori një vëmendje më të veçantë.

 “Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme”, thuhet në komentin e shkruar nga “Facebook” në profilin zyrtar të Dua Lipës.

26 vjeçarja është duke vazhduar turneun e saj “Future Nostalgia” dhe së fundmi ka pasur një paraqitje në Hungari. 

 


MË SHUME NGA Në Fokus