Arsenal fiton sërish
Sport

Arsenal fiton sërish

Uran Krasniqi/RTKLive

Arsenal ka regjistruar fitoren e radhës në Premier League. "Topçinjtë" fituanb ndaj Leicisterit. Rezultati përfundimtar ka qenë 4-2.

Jesus dy herë dhe Xhaka e Martinelli nga një herë kanë  realizuar për Arsenalin. 
Ndërsa golat për Leicister i kanë shënuar  Saliba (autogol) dhe Maddison. 

Kjo është fitorja e dytë e Arsenalit në po aq ndeshje. 


MË SHUME NGA Sport