Kosovë - Qipro, Jeff Hovenier: Deri më tani po shkon mirë
Sport

Kosovë - Qipro, Jeff Hovenier: Deri më tani po shkon mirë

RTKlive

Ambasadori Amerikan në Kosovë Jeff Hovenier, përmes një shkrimi në Twiter, e ka komentuar ndeshjen e sotme në futboll në mes Kombëtares së Kosovës dhe Qipros, deri sa rezultati ishte 4 me 0.

“Tifo për Kosovën. Deri më tani është duke shkuar mirë”, ka shkruar Ambasadori Jeff Hovenier.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Kombëtarja e Kosovës në futboll, është në rrugë të mirë që të sigurojë vendin e dytë në Ligën C të Grupit 2 në Ligën e Kombeve, pasi që është në rrugë të duhur, duke e mundur Qipron 4-0


A.R Katana
Kosovo Telecom
Golden Eagle