Malisheva – Ballkani, publikohen formacionet zyrtare
Sport

Malisheva – Ballkani, publikohen formacionet zyrtare

Fatmir Bytyqi /RTKlive

Pas pak minutash do të nis ndeshja mes Malishevës dhe Ballkanit.

Malisheva dhe Ballkani do të përballen në ndeshjen e mbetur të javës së parë të elitës së futbollit tonë.

Dueli mes këtyre dy skuadrave do të luhet në stadiumin “Liman Gegaj” në Malishevë.

Tashmë janë publikuar formacionet e të dy skuadrave:

Malisheva: Gashi, Pira, Xhaka, Kryeziu, Veliu, Gavazaj, Vitija, Maliqi, Rapuca, Tolaj, Shillova

Ballkani: Frashëri, Ar.Thaqi, Sinani, Jashanica, Bekteshi, As.Thaqi, Zyba, Korenica, Gripshi, Krasniqi, Rrahmani

Ndeshja Malisheva-Ballkani nis në orën 13:00.


MË SHUME NGA Sport