Moti në Kosovë
Foto arkiv/ RTKlive
Në Fokus

Moti në Kosovë

RTKlive

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se sot mban mot i vranët dhe me riga të dobëta shiu.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius”, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.


MË SHUME NGA Në Fokus