Escobar ka takuar ministrin e Jashtëm të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani
Foto: Leonora Berbatovci/RTK - Ohër
Lajme

Escobar ka takuar ministrin e Jashtëm të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani

Leonora Berbatovci/Ohër

Escobar pas takimit trepalësh Kurti-Borrell-Lajçak-Vuçiq, takoi shkurt ministrin e Jashtëm të Mqedonisë Bujar Osmani, si dhe kreun e BDI-së, Ali Ahmeti.

Gjatë gjithë ditës e deri në këto orë kryediplomati maqedon dhe kreu i BDI-së, kanë qëndruar këtu, në Ohër, ku po zhvillohej takimi trepalësh Kurti-Borrell-Lajçak-Vuçiq.


MË SHUME NGA Lajme