A mendoni se Shqipëria sonte mund ta fitojë Eurovizionin?
Kulturë

A mendoni se Shqipëria sonte mund ta fitojë Eurovizionin?

Sh.Gashi / RTKlive

 Jemi kurreshtarë për komentet tuaja… #EurovisionSongContest transmetohet sonte në të gjitha platformat e RTK-së. Na ndiqni nga 21:00, në #RTK1, #RadioKosova1, si dhe në faqen rtklive.com, por vetëm për territorin e Kosovës.

Komentet tuaja i mirëpresim në rrjetet tona sociale në Facebook dhe Instagram.


MË SHUME NGA Kulturë