Neymar - Barcelona, ky është vendimi i fundit
Sharr Travel

Neymar - Barcelona, ky është vendimi i fundit

Barcelona po mendon për mundësin që të nënshkruajë me brazilianin Neymar.

Drejtuesit e katalanasve tanimë nuk janë bindur për të rikthyer në Camp Nou sulmuesin brazilian.

Neymar donte me çdo kusht largimi,  por tanimë Barcelona nuk është e sigurt. Ylli brazilian është dëmtuar sërish në ndeshjen e Brazilit kundër Nigerisë dhe duhet të qëndrojë së paku 1 muaj jashtë fushave të gjelbërta.

PSG merr lajmë të keq më dëmtinin e Neymarit, ndërsa Barcelona heqë dorë nga transferimi i tij shkruan Mundo Deportivo.