Fatos Hoxha sonte promovon klipin e këngës së re

Fatos Hoxha sonte promovon klipin e këngës së re

Këngëtari i njohur Fatos Hoxha do të bëjë sonte promovimin klipin e këngës së re “Ti nuk je”.

Kjo këngë është realizuar nga Studio Duo Bass, me tekst të të ndjerit Hivzi Krasniqi, derisa muzikën dhe orkestrimin e ka realizuar vet këngëtari.

Promovimi do të bëhet sonte në orën 20:30 në kafe bar “Lounge i vogël”, në Prishtinë