Këshilltari i Presidentit: Kurti dëshiron të jetë diktator
Sharr Travel

Këshilltari i Presidentit: Kurti dëshiron të jetë diktator

Artan Behrami, këshilltar i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se Albin Kurti dëshiron të jetë diktator, i pari dhe i fundit nё historinё e Kosovёs. 

Ai ka reaguar pas provës së radhës për protestë nga Lëvizja Vetëvendosje.

"Ballkoni i Qeverisё ёshtё shumё i ulёt pёr perspektivёn nga Kurti e sheh popullin”, ka shkruar Behrami në Facebook.

“Nga sot nuk ka mё dilemë: Albin Kurti dëshiron të jetë diktator, i pari dhe i fundit nё historinё e Kosovёs!”, ka deklaruar ai.


MË SHUME NGA Aktuale