Vendos Kryesia e Kuvendit: Nesër në ora 11 votohet qeveria Hoti
Sharr Travel

Vendos Kryesia e Kuvendit: Nesër në ora 11 votohet qeveria Hoti

Nesër në orën 11:00 do të mbahet seanca për votimin e qeverisë së re, në krye me Avdullah Hotin e LDK-së.

Kështu ka mësuar KosovaPress nga burime brenda kryesisë së Kuvendit.

Teksa mbledhja tanimë ka përfunduar dhe pritet të ketë deklarime për media.