Valon Berisha niset drejt Prishtinës
Sharr Travel

Valon Berisha niset drejt Prishtinës

Futbollisti kosovar, Valon Berisha së fundmi ka përfunduar periudhën e tij të huazimit në Bundesligë me skuadrën e Dusseldorfit.

Tani Berisha është rikthyer nga huazimi te skuadra italiane, Lazio.

Valon Berisha ka publikuar një video në Instagram, ku shihet që është aeroport dhe është duke pritur për tu nisur drejtë Prishtinës.

Berisha është pjesë e Lazios që nga janari i këtij viti.