Fifi thotë se e kishte ëndërr t’i takonte njëherë Ademin e Lezen

Fifi thotë se e kishte ëndërr t’i takonte njëherë Ademin e Lezen

Një artiste e njohur thotë se e kishte pasur ëndërr t`i takonte dy aktorët e mëdhenj kosovarë.

Mëngjesin e të martës, në moshën 81 vjeçare ndërroi jetë ikona e aktrimit shqiptar, Adem Mikullovci.

Ikja e aktorit Mikullovcit ka lënë boshllëk të madh, ndërsa veprat e tij do të kujtohen gjithmonë brez pas brezi.

Këngëtarja Fifi, me anë të një postimi, u shpreh e pikëlluar për vdekjen e aktorit, ndërsa thotë se e kishte pasur ëndërr ta takojë atë dhe Leze Qenën.

“E une anderr e kam pas me ju pa veq niher edhe juve edhe Lezen. Kofshi te xhenetit inshallah. Prehu ne paqe!”, ka shkruar ajo.

 


MË SHUME NGA Kulturë