Adelina Thaçi bën postimin prekës për vdekjen e Ismet Bogujevcit

Adelina Thaçi bën postimin prekës për vdekjen e Ismet Bogujevcit

Sot ka vdekur këngëtari kosovar, Ismet Bogujevci.

Ismet Bogujevci sot u nda nga jeta, duke pikëlluar popullin shqiptar mjaft shumë.

Shumë nga estrada shqiptare shprehën ngushëllimet e tyre për ndarjen nga jeta të këngëtarit kosovar Ismet Bogujevci dhe ndër ta ishte Adelina Thaçi.

Ajo u shprehu ngushëllime familjes ku edhe vazhdoi duke treguar se këngëtari kishte një miqësi të vjetër me babain e ndjerë të Adelinës, Rasim Thaçin, i cili vdiq pak muaj më parë.

Këngëtarja zbuloi se Ismeti ishte këngëtari i cili këndoi në dasmën e prindërve të saj prandaj kjo humbje ishte edhe më e dhimbshme për të.

Loading.