Ed Sheeran thyen çdo rekord me këngën “Zakone të Këqija”

Ed Sheeran thyen çdo rekord me këngën “Zakone të Këqija”

Një rekord botëror. Ed Sheeran tejkalon vehten, edhe në look, në këngën më të re “Bad habits”.

Hiti i tij tashmë kryeson cdo playlistë, në Evropë, SHBA dhe kontinentin aizatik.

Britaniku ka siguruar fitime marramendëse, për vetëm 10 ditë, me këngën që ka arritur majat e klasifikimeve botërore.


MË SHUME NGA Kulturë