Festë në Mitrovicë, brohoritet emri i Kadri Veselit e Hashim Thaçit
Sharr Travel

Festë në Mitrovicë, brohoritet emri i Kadri Veselit e Hashim Thaçit

Pas publikimit të EXIT POLL-eve të cilët shpallën fitues pa balotazh në Komunën e Mitrovicës së Jugut kandidatin për pretend të kësaj komune nga radhët e PDK’së, Bedri Hamza, qytetarët e Mitrovicës kanë dalë të festojnë.

Prej pamjeve të siguruara nga T7, shihet një grumbull i madh qytetarësh duke festuar për rezultatin e Hamzës.

Përgjatë festës, dëgjohet duke u brohoritur edhe emri i ish-kryetarit të PDK’së, Kadri Veselit dhe ish-presidentit Hashim Thaçi.


MË SHUME NGA Aktuale