Mbi 1 600 tiketa trafiku të shqiptuara brenda 24 orëve
Sharr Travel

Mbi 1 600 tiketa trafiku të shqiptuara brenda 24 orëve

Policia përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se numri i tiketave të shqiptuara në bazë të ligjit COVID-19 është 384.

Ndërkaq, numri i tiketave të trafikut është 1649, ku gjatë 24 orëve janë shënuar edhe 16 aksidente me të lënduar dhe 35 me dëme materiale.

Siç ka bërë të ditur policia, brenda 24 orëve janë arrestuar 17 persona, nga të cilët, 9 janë dërguar në mbajtje, ndërsa 6 në vuajtje të dënimit.


MË SHUME NGA Aktuale