Fevziu: Është absurde mënyra si është formuar e si po funksionon Specialja
Foto RTK
Lajme

Fevziu: Është absurde mënyra si është formuar e si po funksionon Specialja

RTK

Në emisionin `Aktual` të RTK-së, gazetari Blendi Fevziu, i cili ditë më parë vizitoi në Hagë ish-presidentin Hashim Thaçi, foli për Gjykatën Speciale. Ai tha se është absurde mënyra si është formuar dhe si po funksionin kjo gjykatë.

Fevziu foli edhe për zgjedhjen e Sali Berishës në krye të PD-së, të cilën e cilësoi si zgjidhje jo të mirë.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa