A do të largohen Asensio dhe Ceballos nga Reali? Përgjigjet e Ancelotti
Rtklive
Sport

A do të largohen Asensio dhe Ceballos nga Reali? Përgjigjet e Ancelotti

Fatmir Bytyqi /RTKlive

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti e pranon se mund të këtë ndryshime të skuadra e tij deri në fund të tregut të kësaj verë.

Dyeshja Marco Asensio dhe Dani Ceballos prej kohësh janë të lidhur me largimin nga Madridi.

Tekniku italian është i kënaqur që kjo dysh është pjesë e skuadrës së tij, por nuk e përjashton mundësinë e largimit të tyre gjatë kësaj verë.

“Në këtë moment, të dytë janë ende këtu dhe po punojnë mirë”, tha Ancelotti.

“Por, nëse diçka ndryshon në kokën e tyre, ne do të ju përshtatemi”, theksoi strategu italian.


MË SHUME NGA Sport