"Kronika e librit" prezanton tituj të rinj- Video
Kulturë

"Kronika e librit" prezanton tituj të rinj- Video

Shqipe Gashi/RTKlive

Çdo javë gazetarja Alketa Gashi-Fazliu për adhuruesit e librave paraqet pesë tituj të ri të veprave të pesë autorëve shqiptarë dhe të huaj.

Në këtë javë ajo ka paraqitur librin "Dialogu me gjyshin" të autorit Ibrahim Kuçi, pastaj librin "Rikthimi gjeopolitikës" të autorit Sadri Ramabaja, "Gjëja e fundit që më tha ai " nga Laura Dave, "Para se të ishim tuajt", nga Lisa Wingate, dhe në fund një libër për fëmijë me titull "Një djalë me emrin Askushi", nga Neil Gaiman.

Për më shumë ndiqeni videon e plotë:


MË SHUME NGA Kulturë