Promovohen dy vepra të Zejnullah Rahmanit|Video
Kulturë

Promovohen dy vepra të Zejnullah Rahmanit|Video

RTKlive

Veprat e reja u promovuan me rastin e 70 vjetorit të lindjes së shkrimtarit Zejnullah Rahmani

Me Rastin e 70 vjetorit të lindjes së shkrimtarit Zejnullah Rahmani në Bibliotekën Kombëtare “Pjetër Bogdani” u bë dhe promovimi i dy veprave më të reja të autorit Zejnullah Rrahmani.


MË SHUME NGA Kulturë