Policia shqiptoi 2060 tiketa në trafik
Foto arkiv/ RTKlive
Lajme

Policia shqiptoi 2060 tiketa në trafik

A.B/ RTKlive

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka shqiptuar 2060 gjoba në trafik për 24 orë.

"Aksident trafiku  me të lënduar 17, Aksident trafiku me dëme materiale 33, Tiketa trafiku të shqiptuara 2060, Tiketat e shqiptuara në bazë të ligjit Covid – 19 0, Persona të arrestuar 22, Persona në mbajtje 15, Persona në ndalim policor  0, dhe Persona në vuajtje të dënimit 1", njofton Policia.


MË SHUME NGA Lajme