`Kronika e librit` prezanton pesë tituj të rinj|Video
Kulturë

`Kronika e librit` prezanton pesë tituj të rinj|Video

Sh.Gashi / RTKlive

RTK çdo javë përmes “Kronikës së librit” për adhuruesit e librave paraqet pesë tituj të ri.

Këtë herë gazetarja Alketa Gashi-Fazliu, e cila ndodhet në Tiranë për të ndjekur edicionin e 25-të të panairit “Festa e Librit” ka prezantuar librin "Shqipëria", të autorit Edward Frederick Knight, pastaj librin "Ali Pasha", "Këngët e Popujve", Dora Distria, "Sorra eshtrat atje i çoftë", nga Luljeta Durmishi Maqedonci, dhe në një libër për fëmijë me titull "Aventurat e Elenës".

Për më shumë ndiqeni videon e plotë:


MË SHUME NGA Kulturë