Atleti kosovar Musa Hajdari garon nesër

Atleti kosovar Musa Hajdari garon nesër

Musa Hajdari do të garojë nesër në Lojërat Olimpike Tokyo 2020, njofton Komiteti Olimpik i Kosovës.

"Atleti ynë garon në disiplinën 800 metra. Gara e tij fillon në ora 2:50 me kohën tonë lokale. I urojmë fat dhe suksese atletit tonë", thuhet në njoftim.