Nis zbulimi i listës për Topin e Artë, këta janë dy futbollistët e fundit
Sport

Nis zbulimi i listës për Topin e Artë, këta janë dy futbollistët e fundit

France Football ka nisur zbulimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

 

Tash janë publikuar dy emrat e renditur në vendet e fundit në garë për çmimin prestigjioz,  ku Cezar Azpilicueta dhe Luka Modric janë renditur në vendin e 29-të si të barabartë.


MË SHUME NGA Sport