Vazhdon seanca, pritet votimi i Qeverisë së re së Maqedonisë Veriore
Rajoni dhe Bota

Vazhdon seanca, pritet votimi i Qeverisë së re së Maqedonisë Veriore

Ka filluar seanca në Kuvendin e Maqedonisë Veriore, ku deputetët tashmë janë kthyer në sallë pas një pauze.

Pas pak pritet të mbajnë fjalime katër koordinatorët e grupeve parlamentare, dhe në fund një fjalim nga Dimitar Kovaçevski.

Pas fjalimeve, pritet edhe votimi i Qeverisë së re.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa

MË SHUME NGA Rajoni dhe Bota