Belgjika publikon listën për ndeshjet e muajit të ardhshëm
Sport

Belgjika publikon listën për ndeshjet e muajit të ardhshëm

Uran Krasniqi/RTKLive

Kombëtaret kanë nisur të bëjnë publike listat e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e Ligës së Kombeve. Tashmë e ka publikuar edhe Belgjika.

Kombëtarja e Belgjikës do të ketë përballjet me Uellsin, Holandën dhe Poloninë. 

Në ranglistën e FIFA-s, belgjika gjendet në pozitën e dytë. 

Edicioni i Ligës së Kombeve fillon në qershor. No description available.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa