Fabregas lutje emocionale Messit: Kthehu në Barcelonë
Sport

Fabregas lutje emocionale Messit: Kthehu në Barcelonë

Fatmir Bytyqi /RTKlive

Mesfushori spanjoll, Cesc Fabregas është lojtari i radhës që është përfshirë në rikthimin e mundshëm te Lionel Messit në Barcelonë.

Asi i PSG-së tashmë është temë e ‘nxehtë’ tek ish-klubi i tij, Barcelona.

Kreu i katalonasve, Laporta është duke punuar për rikthimin e argjentinasit në ‘Camp Nou’.

Mediat spanjollë të shtunën raportojnë se “Cesc Fabregas i ka bërë lutje emocionale ish-bashkëlojtarit të tij, Lionel Messit që të largohet nga PSG-ja dhe të kthehet në Barcelonë”. 


APR
Romay Lift